3430A2F5R6TDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A2F5R6TDF
JLCPCB Part #
C6411163
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS