3430H2F5K6TDF
MFR.Part #
3430H2F5K6TDF
JLCPCB Part #
C6411291
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS