3430H2F51RTDF
MFR.Part #
3430H2F51RTDF
JLCPCB Part #
C6385244
Description
-55℃~+155℃ 2W 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS