CRGP2512F1K5
MFR.Part #
CRGP2512F1K5
JLCPCB Part #
C2083032
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS