3430H2F510RTDF
MFR.Part #
3430H2F510RTDF
JLCPCB Part #
C5494782
Description
-55℃~+155℃ 2W 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS