RN73C1E1K18BTG
MFR.Part #
RN73C1E1K18BTG
JLCPCB Part #
C4238313
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS