3430A2F4K3TDF
MFR.Part #
3430A2F4K3TDF
JLCPCB Part #
C5512910
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS