3430H2F3R9TE
MFR.Part #
3430H2F3R9TE
JLCPCB Part #
C5513294
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS