3430H2F3R3TE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F3R3TE
JLCPCB Part #
C6809035
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS