ERJ-B1BJ5R6U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B1BJ5R6U
JLCPCB Part #
C4042328
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS