CRGH2010F2K43
MFR.Part #
CRGH2010F2K43
JLCPCB Part #
C2145724
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS