3430A2F3R3TDF
MFR.Part #
3430A2F3R3TDF
JLCPCB Part #
C5494587
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS