3430H2F33RTE
MFR.Part #
3430H2F33RTE
JLCPCB Part #
C6385238
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS