WK73S2HTTE4R75F
MFR.Part #
WK73S2HTTE4R75F
JLCPCB Part #
C4325620
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS