3430H2F13RTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F13RTE
JLCPCB Part #
C5892404
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS