3430H2F2K4TDF
MFR.Part #
3430H2F2K4TDF
JLCPCB Part #
C5494768
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS