3430H2F2K7TDF
MFR.Part #
3430H2F2K7TDF
JLCPCB Part #
C6411279
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS