3430H2F200RTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430H2F200RTDF
JLCPCB Part #
C6084131
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS