3430H2F1K8TDF
MFR.Part #
3430H2F1K8TDF
JLCPCB Part #
C5892407
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS