3430H2F33KTDF
MFR.Part #
3430H2F33KTDF
JLCPCB Part #
C6676330
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS