3430H2F130RTDF
MFR.Part #
3430H2F130RTDF
JLCPCB Part #
C6385220
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS