3430H2F100RTDF
MFR.Part #
3430H2F100RTDF
JLCPCB Part #
C6676301
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS