3430H2F110KTDF
MFR.Part #
3430H2F110KTDF
JLCPCB Part #
C6059303
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS