ERJ-B1AG182U
MFR.Part #
ERJ-B1AG182U
JLCPCB Part #
C20024116
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS