CPF0201B1K54E
MFR.Part #
CPF0201B1K54E
JLCPCB Part #
C4249896
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS