H44K02BYA
MFR.Part #
H44K02BYA
JLCPCB Part #
C1412781
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS