3430B2F82KTD
MFR.Part #
3430B2F82KTD
JLCPCB Part #
C5501969
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS