3430B2F12KTD
MFR.Part #
3430B2F12KTD
JLCPCB Part #
C5494673
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS