CRGV2512F52K3
MFR.Part #
CRGV2512F52K3
JLCPCB Part #
C3920566
Description
-55℃~+125℃ 1W 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS