3430B2F8K2TD
MFR.Part #
3430B2F8K2TD
JLCPCB Part #
C5892396
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS