3430B2F820RTD
MFR.Part #
3430B2F820RTD
JLCPCB Part #
C5501966
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS