3430A2F820RTD
MFR.Part #
3430A2F820RTD
JLCPCB Part #
C5494598
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS