3430B2F620RTD
MFR.Part #
3430B2F620RTD
JLCPCB Part #
C7180271
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS