3430B2F7R5TD
MFR.Part #
3430B2F7R5TD
JLCPCB Part #
C5501963
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS