3430B2F7K5TD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430B2F7K5TD
JLCPCB Part #
C5892394
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS