LR0204F750R
MFR.Part #
LR0204F750R
JLCPCB Part #
C3417148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS