H4P681KDCA
MFR.Part #
H4P681KDCA
JLCPCB Part #
C1408176
Description
-55℃~+155℃ 1W 681kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS