3430B2F62RTDF
MFR.Part #
3430B2F62RTDF
JLCPCB Part #
C5494716
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS