CPF0603B1R4E
MFR.Part #
CPF0603B1R4E
JLCPCB Part #
C4264494
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS