RU73X2A3K01LTDF
MFR.Part #
RU73X2A3K01LTDF
JLCPCB Part #
C4084944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS