3430B2F5R1TD
MFR.Part #
3430B2F5R1TD
JLCPCB Part #
C7180269
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS