3430B2F470RTD
MFR.Part #
3430B2F470RTD
JLCPCB Part #
C6385207
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS