WK73S2BTTD1R8J
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R8J
JLCPCB Part #
C6925646
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS