3430B2F430RTD
MFR.Part #
3430B2F430RTD
JLCPCB Part #
C6411231
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS