3430B2F470KTD
MFR.Part #
3430B2F470KTD
JLCPCB Part #
C6385205
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS