3430B2F3R0TDF
MFR.Part #
3430B2F3R0TDF
JLCPCB Part #
C5892383
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS