3430B2F3R0TD
MFR.Part #
3430B2F3R0TD
JLCPCB Part #
C5494700
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS