RA73F1J158RBTD
MFR.Part #
RA73F1J158RBTD
JLCPCB Part #
C4001616
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 158Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS