3430B2F30RTD
MFR.Part #
3430B2F30RTD
JLCPCB Part #
C5892373
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS