3430B2F1K6TDF
MFR.Part #
3430B2F1K6TDF
JLCPCB Part #
C7180242
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS